Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Paskulka byl na operaci

12. 12. 2012: Paskula prodělal trhání několika zubů na obou stranách čelisti a dostal antibiotika pro zánětu. Narkóza byla slabá, takže během několika hodin se úplně vzpamatoval. Údajně by měl zvládnout kousat granulky jako dosud, zatím má ještě dva dny dostávat měkkou stravu, tak uvidíme.

Paskal v nástěnném kalendáři

Paskalova fotka z kotěcího věku v nástěnném kalendáři 2011.

Paskulka vyhrál 1. místo

28.04.2008: ve fotosoutěži s krmivem Biomill na téma kocouř a granule Biomill. Výhrou je 7,5 kg granulek, bohužel si jich asi moc neužije, na dietě sice bude jen dočasně, než zhubne, ale možná pak bude muset dlabat už jen lightky. www.biomillcz.com. Výherní fotečka bude i ve fotogalerii.

Paskulka byl konečně na očování

26.04.20008 a byl označen za mírně obézního :-) Takže má objednany veterinarární RC na obezitu, bude mu vytvořen dietní plán (mix light a obezitních, žádné konzervy Shiny Cat) a bude hubnout.

Hlasujte v soutěži

27.02.2008: všechny, kterým se Paskálek libí, prosíme, aby pro něj hlasovali ve fotografické soutěži na e-obchodě Miga:

http://www.miga.cz/fotosoutez.php?m=det&i=572&c=12&r=988850147&t=0&p=72

Paskula muže vyhrát vecné ceny a také možnost být na kalendáři www.miga.cz.

Paskal všem hlasujícím mňaukuje :-)
 

Výhra v soutěži

29.10.2007: dnes jsem zjistila, že Paskal vyhrál 1. a 2. místo ve fotografické internetové soutěži s Biomillem ! Odměnou byly opět granulky, tentokrát 2 kg plus 0,5 kg  :-)

Paskal má nemocné očičko

3x denně dostává kapky do levého oka, i po týdnu se to neobejde bez bránění se. Pravděpodobně má zánět očních spojivek, ale již druhý den po aplikaci kapek je oko viditělně lepší, bez hnisu a již jej má plně otevřené. O víkendu měl jet na světovou výstavu do Bratislavy, naštěstí jeho kategorie byla zrušena, takže odpadly komplikace, kdyby měl jet a nemohl kvůli nemoci.

Výhra v soutěži

3.9.2007: Paskal vyhrál 2. místo ve fotografické internetové soutěži s Biomillem ! Odměna, 0,5 kg výherních granulek,  ho bude zanedlouho těšit v bříšku :-)

 

Výstava

4.8.2007: Paskal se zúčastnil Mezinárodní výstavy koček v Olomouci. Přivezl nádhernou kokardu se známkou V1 (EX1).

Čipování

Kastrace